Oferta

Zobacz menu

MASAŻ TAJSKI TRADYCYJNY KLASYCZNY

Cena: 60 minut 150 pln | 120 minut 250 pln

Według legendy twórcą masażu tajskiego był Shivago Komarpaj – osobisty lekarz buddy 500 p.n.e. Sztuka tego masażu opiera się na bardzo szerokiej i bogatej wiedzy o zdrowiu i ciele człowiekaWspółczesny masaż tajski, jak uważają Tajowie, opiera się na teorii, iż ciało człowieka wypełnione jest cząsteczkami powietrza podróżującego przez kanaliki zwane „senami”. Masaż tajski poprzez techniki wyciągające i uciskowe koncentruje się na skupiskach „senów”, które zaczynają się w miejscu pępka a kończą na ustach. Masaż ten stanowi połączenie akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, ma na celu stymulować „seny” i kierować powietrze przez ciało kończąc masaż na głowie. Tradycyjny masaż tajski jest sekwencją technik rozciągania i refleksologii.

 

Jest to masaż głęboki łączący w sobie elementy hatha jogi, akupresury i medytacji.Stosowane podczas masażu techniki, takie jak akupresura likwidują zastoje i pobudzają przepływ energii oraz rozluźniają mięśnie. Techniki manipulacyjne poprawią zakres ruchomości stawów, rozluźnią przestrzenie międzykręgowe dając uczucie odprężenia. Jest to rytuał wyciszający cały organizm.Dzięki klasycznemu masażowi tajskiemu doświadczymy głębokiego zrelaksowania i odprężenia ciała oraz poprawy krążenia krwi i limfy. Celem masażu jest wyciszenie całego organizmu poprzez redukcję napięcia mięśniowego. Masaż pobudzi Twoje ciało do działania, odmłodzi je. Przywraca równowagę nie tylko ciała, ale i ducha.

 

Tradycyjny masaż tajski polega na rytmicznym naciskaniu kluczowych punktów na ciele, które odpowiadają za blokadę wewnętrznej energii. Rozluźnia tkanki miękkie za pomocą ucisków oraz pozycji rozciągających.Doświadczone masażystki z Tajlandii stosując techniki uciskowe i wyciągające posługują się nie tylko palcami, ale także łokciami, nadgarstkami, stopami oraz kolanami. Dzięki temu rodzajowi masażu pozbędziesz się stresu, napięcia mięśni i bólu. Masaż ten ma olbrzymie właściwości lecznicze i rehabilitacyjne.

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj wizytę

ul. Przebendowskich 16, Gdynia 81-526