OFERTA

Zobacz menu

MASAŻ TAJSKI LECZNICY GORĄCYMI OLEJAMI

Price : 60 minuts 190 pln | 120 minuts 350 pln

Moc masażu tajskiego połączona z głęboką pielęgnacją skóry jest prawdziwym lekiem na Państwa dolegliwości. Masaż gorącymi olejami jest kolebką medycyny naturalnej. Jako jej najstarszy element powstał w Indiach pięć tysięcy lat temu. Masaż olejkami koi układ nerwowy, pobudza układ krążenia, wspomaga układ trawienny, dotlenia ciało, oczyszcza krew. Dodaje energii i poprawia samopoczucie zarówno w sferze psychicznej, jak i fizycznej.Masaży olejami pozytywnie wpływa na przyspieszenie produkcji hormonów w skórze. Słynie ze swoich właściwości regenerujących i odmładzających.

 

Zabieg ten polecamy osobom aktywnym. Może być również stosowany u osób starszych.Zabieg ten bardzo dobrze sprawdza się u osób cierpiących na stany depresyjne. Masaż tajski z olejkami jest połączeniem mocnego klasycznego masażu tajskiego z masażem z wykorzystaniem olejków. Masażystki z Tajlandii stosując techniki uciskowe oraz wyciągające odprężą nasze ciało od stóp do głów.
Spokój umysłu i relaks dla ciała. Przeciwwskazania do wykonania masażu tajskiego

 

Warto przełożyć masaż na inny termin w przypadku podwyższonej temperatury, powyżej 38 stopni, stanów zapalnych, chorób zakaźnych i wirusowych, chorób serca i układu krążenia, chorób skóry, pierwszych dni po skręceniu, stłuczeniu, ciąży, menstruacji.

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj wizytę

ul. Przebendowskich 16, Gdynia 81-526