OFERTA

Zobacz menu

MASAŻ TAJSKI TRADYCYJNY LUB MASAŻ TAJSKI KLASYCZNY

KLASYCZNY  60 MINUT  CENA : 220 PLN  | 120  MINUT 350 PLN

นวดไทยเเผนโบราณ

TRADYCYJNY  60 MINUT  CENA: 250 PLN | 120 MINUT 420 PLN

นวดไทย เเก้อาการ

Według legendy twórcą masażu tajskiego był Shivago Komarpaj – osobisty lekarz buddy 500 p.n.e. Sztuka tego masażu opiera się na bardzo szerokiej i bogatej wiedzy o zdrowiu i ciele człowiekaWspółczesny masaż tajski, jak uważają Tajowie, opiera się na teorii, iż ciało człowieka wypełnione jest cząsteczkami powietrza podróżującego przez kanaliki zwane „senami”. Masaż tajski poprzez techniki wyciągające i uciskowe koncentruje się na skupiskach „senów”, które zaczynają się w miejscu pępka a kończą na ustach. Masaż ten stanowi połączenie akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, ma na celu stymulować „seny” i kierować powietrze przez ciało kończąc masaż na głowie. Tradycyjny masaż tajski jest sekwencją technik rozciągania i refleksologii.

 

Jest to masaż głęboki łączący w sobie elementy hatha jogi, akupresury i medytacji.Stosowane podczas masażu techniki, takie jak akupresura likwidują zastoje i pobudzają przepływ energii oraz rozluźniają mięśnie. Techniki manipulacyjne poprawią zakres ruchomości stawów, rozluźnią przestrzenie międzykręgowe dając uczucie odprężenia. Jest to rytuał wyciszający cały organizm.Dzięki klasycznemu masażowi tajskiemu doświadczymy głębokiego zrelaksowania i odprężenia ciała oraz poprawy krążenia krwi i limfy. Celem masażu jest wyciszenie całego organizmu poprzez redukcję napięcia mięśniowego. Masaż pobudzi Twoje ciało do działania, odmłodzi je. Przywraca równowagę nie tylko ciała, ale i ducha.

 

Tradycyjny masaż tajski polega na rytmicznym naciskaniu kluczowych punktów na ciele, które odpowiadają za blokadę wewnętrznej energii. Rozluźnia tkanki miękkie za pomocą ucisków oraz pozycji rozciągających.Doświadczone masażystki z Tajlandii stosując techniki uciskowe i wyciągające posługują się nie tylko palcami, ale także łokciami, nadgarstkami, stopami oraz kolanami. Dzięki temu rodzajowi masażu pozbędziesz się stresu, napięcia mięśni i bólu. Masaż ten ma olbrzymie właściwości lecznicze i rehabilitacyjne.

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj wizytę

GDYNIA 81-526  ul.PRZEBENDOWSKICH 16 

+48 790 815 566 

 

SALATHAI S.C 

NR KONTO PKO BP :PL 07 1020 4900 0000 8202 3488 8258 

 

KOŚCIERZYNA  ul.KUPIECKA 7B

83-400 

+48 791 805 566

Napisz do nas

GDYNIA   : salathaimassage.spa@gmail.com 

KOŚCIERZYNA  : salon.salathai@gmail.com 

ul. Przebendowskich 16, Gdynia 81-526