Oferta

Zobacz menu

TRADYCYJNY MASAŻ TAJSKI LECZNICZY WOJOWNIKÓW

Price: 60 minuts: 190 pln /os |  120 minuts: 350 pln /os

Masaż Tajski Wojownik to starożytna tradycyjna terapia tajska. Przed XIII wiekiem masaż ten służył do leczenia rannych wojowników powracających z wojny. Masaż tajski Warrior był oficjalnie zabroniony, ponieważ rząd uznał go za prymitywny. Nauczanie i praktyka były zabronione w miejscach publicznych, ale były prowadzone prywatnie, w środku Rattanakosin (król Rama VI, lata 1880-1925) z powodu budowania nowoczesnego narodu z Syjamu do Tajlandii na zachodnie drogi.

 

W okresie króla Rama IX Bhumibol Adulyadej (1950-2016) król bardzo wspierał całą tajską holistyczną medycynę tradycyjną i metody masażu.

 

W 1999 roku powołano Tajlandzką Ustawę o Ochronie Patentów i Tajski Instytut Medycyny Tradycyjnej ", wraz z nowym Ministerstwem Zdrowia Publicznego. Tym razem nastąpił renesans starożytnego tajskiego (syjamskiego) masażu wojownika.

 

Nowoczesna, wyjątkowa terapia tajskiego masażu wojownikiem z Tajlandii to połączenie tradycyjnego masażu z Ruesri Datton (Thai Hermit Exercise) lub razem zwanym masażem jogi, które zostały zebrane przez Mistrza Jacka Sharmana lub Pana Pathompona Aiyarattanaruka z Tajlandii. Połączenie masażu rytmicznego, akupresury, delikatnego skręcania i głębokiego rozciągania pomaga złagodzić napięcie i promować równowagę krążącej energii siły życiowej w ciele. Tak, ta terapia przynosi potem niezwykłe samopoczucie i przynosi korzyści zarówno odbiorcom, jak i terapeucie.

 

W 2017 roku Tajski Masaż Wojownikiem znany był na całym świecie dzięki zdobyciu Mistrzostw Świata w Masażu na zawodach i dwa złote medale:

 

Mistrzostwa Świata w Najlepszym Masażu Azjatyckim 2017 i Złote Mistrzostwa Świata w Masażu 2017 autorstwa terapeutki Pani Naree Seume, którą trenował Master Jack Sharman z Tajlandii.

 

Konkurs odbył się w Kopenhadze w Danii w dniach 3-4 czerwca 2017 r. Przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Masażu.

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj wizytę

ul. Przebendowskich 16, Gdynia 81-526